Komentáře

1 Lebda Lebda | 23. prosince 2017 v 21:39 | Reagovat

S recenzí ve většině souhlasím, ale musím se zastat Kylo Rena. Tahle postava je založena na podlehnutí temné straně díky podlehnutí emocím - jeho výlevy vzteku v E7 byly v last Jedi dále rozpracovány a právě scéna "palte naněj vším co máme" byla dle mého velice silným projevem Kylovi temné osobnosti ... "There is no peace, there is only passion" ;)

2 nesnasim-lidi nesnasim-lidi | Web | 24. prosince 2017 v 0:02 | Reagovat

"Přiznám se, že Star Wars 8: Poslední jedi je pro mě polovičním zklamáním. A to jsem si říkala, že po Síla se probouzí už nemůže přijít nic horšího. Omyl dámy a pánové, může."

- Tak proč na to koukáš?

Ne vážně - já jsem poslední dvě SW neviděl. Proč? Protože vím od začátku, že pokračování vzniklo jen pro peníze - ok, každej film v Hollywoodu vznikne pro peníze, ale tohle vyloženě nemělo jiný účel, než na jméně SW vydělat těžký love, přičemž je tak nějak jasný předem, že se bude hodně hodně vařit z vody a bude se mlátit prázdná sláma. A protože mám původní SW rád, nerad bych si můj dojem z nich zkazil nějakým novým pokračováním.

Každopádně rozumím tomu proč jsi byla zvědavá a na rozdíl ode mě ses podívala na Force Awakens (na který se já se v životě nepodívám). Co ale nechápu je, že se díváš i na osmej díl po tom, co se ti sedmej nelíbil - cos čekala, než jen další vaření z vody a mlácení prázdné slámy?:)

Bro tip, až bude deváté pokračování, nekoukej na to :)

3 Polgara Polgara | 24. prosince 2017 v 12:43 | Reagovat

[1]: Takhle jsem se na Kyla nedívala, ale je fakt, že na tvém poznatku něco je. :-)

[2]: Proč na to koukám? Protože pokaždé doufám, že to tak špatně nedopadne. Navíc, co se týče efektů atd je to na filmovém plátně vážně zážitek. Hele, upřímně, to je stejné jako ptát se feťáka, proč fetuje, když mu to ubližuje. A děkuju za obsáhlý komentář. A PS: Zkusím se nedívat, ale nic neslibuju.  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.