Laser Game Galaxy

17. dubna 2016 v 16:31 | Polgara |  Kulturní prožitky
Kdo si hraje, nezlobí :-)


V poslední době zjišťuju, že takovýhle věciček je u nás čím dál tim víc, takže proč je postupně všechny nevyzkoušet? Prozatím mám za sebou Paintball a teď i Laser game. Hry na podobném ražení, ale přesto je nelze srovnávat. Lasergame je slabší odvar Paintballu. A to z toho důvodu, že člověk více riskuje, protože rány tolik nebolí a nemá z toho modřiny. Vybrali jsme si Laser Game Galaxy v Bohnické. Cesta tam byla relativně rychlá a našli jsme budovu celkem rychle. Jediné, co člověka zarazí, že se tam nedá platit kartou, což je škoda.

Co návštěvníka uchvátí je výzdoba arény. Je to ve stylu Star Wars a člověk si připadá, jako kdyby byl ve vesmíru. Své dělají i různé dekorace v podobě maleb na stěnách, masek a planet, které visí ze stropu. Navíc oproti Paintballu na Václavském náměstí dodržují zásady hygieny. Je tu čisto, záchody nevypadají jako po útoku mimozemšťanů a obsluha je milá a příjemná. Snaží se vám pomoci a neohrnují nad vámi nos. Dokonce se dočkáte i několika vtípků, což amotsféře ještě více pomůže.

Na výběr máte z několika módů. Nás uchvátil Star Wars a Tron Legacy doplněný hodně velkým množstvím mlhy. Na akci nás šlo devět, takže cestou padaly hlášky tipu Společenstvo Prstenu, udělej kouřové kroužky Gandalfe....:-D

Co nás překvapilo a s čím jsme ani jeden nepočítali, že hra trvá pouhých patnáct minut. Ale po skončení první hry, nám bylo jasné, proč tomu tak je. Star Wars....jak to vypadalo? Zatemněná místnost, naplněná mlhou, která vám stěžovala výhled a všechno doprovázela charakteristická hudba tohoto fenoménu. Pokud jdete poprvé, jako já, tak se rozkoukáváte. Kolega spolubojovník, mi pak vyčetl, že mám být víc akční a nestát na místě. Navíc jsem se dostala pod nulu a byla jsem označená jako Náměsníčník. Bleh. Přitom mi přišlo, že jsem relativně zasahovala dost, ale bohužel to vynulovaly moje úmrtí....:-D

Na další hru jsme čekali něco okolo hodiny. Tak jsme tam využili možnosti šipek a jiných her. Někteří si museli jít vybrat do bankomatu, poněvadž jim tak trochu došly peníze. :-D Druhá hra byla Tron Legacy, opět doplněná mlhou. Už po první si někteří stěžovali, že jsou vyřízení. Tentokrát jsem kašlala na styl boje "úkrývat se a střílet" a přepadávala ze zálohy. Někdy se mi podařilo dostat tři hráče najednou, ale to byla výjimka. Sice jsem opět byla poslední, ale už jsem postoupila na Snaživce a měla přes 1600 bodů. Kdo ví, třeba bych se dostala časem na páté místo...:D

Po dohrání hry vás personál vyfotí, takže o hmatatelnou vzpomínku nepřijdete. Navcí vaši fotografii dají na svůj facebook, tudíž si ji odtud můžete sráhnout. Ani pití tady nebylo extra drahé. Jen nedoporučuju dávat si pivo. Dva kluci z naší party si ho dali a měli docela problém. Ale i tak jeden z těch dvou vždycky skončil první.

Pokud hledáte příjemnou, nebolestivou a relativně cenově dostupnou formu vybití, tak doporučuju Lasergame. Člověk se tu vyřádí a vydá to víc než hodina v posilovně. Navíc se můžete ponořit do svých oblíbených světů a zažít na vlastní kůži jejich atmosféru se vším, co k tomu patří.
Odkazy na Laser Game Galaxy: Facebook anebo WEB
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 K. K. | E-mail | Web | 17. dubna 2016 v 18:26 | Reagovat

My byli na Laser Game na Bertramce a jak bývám celkem dřevo na tyhle různý aktivity, do tohohle jsem vlítla po hlavě. Nahrála jsem skoro 5000 bodů a skončila na druhým místě. Už se těším až zase zajdeme, báječná odreagovačka.

2 Leri Goodness Leri Goodness | Web | 17. dubna 2016 v 18:45 | Reagovat

Na Laser Game jsem byla rok zpátky a musím říct, že to byl pro mě opravdu skvělý zážitek ještě na hodně dlouho. :) Nikdy bych nevěřila, jak moc mě to bude bavit.

3 Aidee Aidee | Web | 23. dubna 2016 v 16:40 | Reagovat

Na Laser Game jsem byla, když mi bylo 14, a z těch blikajících světel se mi udělalo špatně :D. V 17 jsem zase byla na paintballu a to mě už vyloženě nebavilo :D.

4 Lenochod Lenochod | Web | 22. května 2016 v 15:39 | Reagovat

Strašně dlouho se na Laser Game chystám ale zatím se nám to s kamarády nepovedlo domluvit. Tvůj článek mě nalákal ještě víc! :-)

5 Opica Opica | Web | 2. června 2016 v 15:36 | Reagovat

Já si na laser game dost škaredě narazila rameno (ve tmě jsem to neodhala a napálila do stěny) a pak mě přítel sejmul tak pěkně, že jsem kulhala ještě týden a půl. Plus ty modřiny :D. Poprvé mě to fakt bavilo, ale všechny další hry byly slabší a slabší, už bych asi ani nešla...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama