Paintball

12. března 2016 v 16:09 | Polgara |  Kulturní prožitky
Způsob, jak se ve volném čase vyblbnout :-)


Je zvláštní, jak se k nám některé akce dostanou až díky popularitě. Ale upřímně se není čemu divit. Mám takové tušení, že nebýt seriálu Teorie velkého třesku a několika nadšencům, tak nebudeme mít možnost si něco takového vyzkoušet.

Můj den byl 27. února 2016. Sešlo se nás dost na to, abychom dokázali vytvořit dva bojeschopné týmy. Sraz byl na Václavském náměstí pod ocasem koně. Tedy, tohle je relativní pojem, poněvadž se stejně všichni vždycky rozlezou v okolí koně a hledají větší skupinku lidí. Kolem dvanácté jsme byli již všichni nastoupení a připravení. Začali jsme řešit, kdo všechno má voucher. Jelikož takováto srandička stojí přes tisícovku a díky této slevě stála 419 Kč. My si posvítili na Ambasador, kde je místo pro Paintball ukryté. Jakmile vejdete dovnitř, nemůžete minout. Do cíle vás dovede ulička vyzdobená loveckými motivy. Doporučuju se předtím pořádně nadechnout, poněvadž vás čeká větší množství schodů. Jakmile vstoupíte do místnosti, připadáte si jako v jiném světě. A doslova. Co mě fascinovalo, byla výzdoba. Od vymalované chodby začínaje po prostory na střílení konče. Tohle měli hodně promakané.

Na čem už si dávali záležet méně je hygiena. Začalo to šatnama, které vypadaly jako po útoků zombie. Navíc tak trochu i zaváněly. Aby toho nebylo málo, tak si člověk přišel jako kdyby to ti, co tam byli před nimi, vyloupili. Další třešničkou na dortu byly obleky. Bleh. Ta mastnota z nich byla i vidět, nejenom cítit. Chápu, že hodně peněz se vypotřebuje na zbraně, kuličky atd, ale alespoň jednou týdně by ty obleky vyprat mohly. Co mě zarazilo, byly ještě toalety. V oněch místnostech nesvítily světla, takže jste si museli svítit mobilem. Někde chyběly toaletní papíry a u jednoho umyvadla dokonce chyběl kohoutek....dál už jsem to radši nezkoumala.

Nejlépe promyšlená byla místnost, vlastně místnosti na paintball. A fakt to tím bolí. Navíc, když jsou všichni natolik rozvášnění a střílí, i přestože ten druhý hlásá: "Odcházím, jsem mrtvý." :-D Jedna holčina skončila s odrovnaným malíčkem. Ty čtyři hodiny utekly strašlivě rychle. Člověk se nestihl otočit a už byl konec. Ke konci jsme si vzájemně půjčovali kuličky, aby někteří, kteří si už vyplácali voucher, mohli ještě střílet.

Na konci dne jsem se cítila jako po maratonu. Unavená, všechno mě bolelo a dokonce se mi vytvořilo i několik modřin, ale byla jsem spokojená. Máme naplánovaný venkovní paintball, který bude za tři měsíce. Plus ještě laser game, aby toho nebylo málo. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama