Z průběhu natáčení videa: Assassin's Creed: Syndicate - Rise up!

7. února 2016 v 16:02 | Polgara |  Kulturní prožitky
Chcete natočit příběh odehrávající se v Londýně? Tak využijte naši sto věžatou Prahu...neb počin EPIC TV


Kde jsou ty časy, kdy jsem byla schopná napsat přes dvacet článků za měsíc. Tady je pár důvodů, proč jsem trochu víc omezila aktivitu na blogu. K téhle aktivitě jsem přišla jako slepý k houslým a doteď nemohu uvěřit tomu, že jsem se na něčem takovém mohla podílet. Byl to jeden z těch zážítků nějž budete vzpomínat ještě dlouho poté, co skončí. Vzpomínáte si na Verču Matějkovou, která mi před časem ušila kostým Ciri ze Zaklínače: Divoký hon? Inu nezůstalo jenom u této spolupráce. Jednou jsme se takhle bavily přes facebook a ona se mě ptá: "Nechtěla bys pomoci s natáčením jednoho projektu?" Na okamžik jsem se zarazila. Ale v podstatě ihned jsem kývla. Nevěděla jsem o té akci nic. Neměla jsem ani scénář, ani žádné ponětí o tom, co budu hrát, ale hlavně, že tam jdu.

Nejvíc si z celé akce vzpomínám na tu srandu okolo a zimu, která nás provázel po celou dobu. Vždycky se najde několik lidí, kteří si z toho po celou dobu dělají bžundu. Neprudí, to ne, ale tak nějak zpestřují situaci. Myslím, že se našlo pár momentů, kdy je pár lidí (hlavně tedy režisér a Mathy) chtělo přizabít. Já, jakožto kompars se tiše bavila. A co, že jsem to hrála? Lúzu z 19. století. K tomuhle se taky váže několik perfektních historek.

Stanley z lúzy udělal pojem. Když jsme točili po různých částech Prahy (mimochodem příběh se odehrává v Londýně), tak si vzal svůj klobouk a začal žebrat. A hrál to tak dokonale, že se mu několik stovek podařilo vyžebrat. A těch šaškáren, co tam nadělal. :-D Vzniklo i pár zajímavých přezdívek. Evangelína, Rudá kněžka....abych byla upřímná, tak zpočátku dělalo problém režisérovi si naše jména zapamatovat a Stanley to vyřešil po svém. Rudá kněžka jsem byla já, Evangelína myslím Silvara....neb, když si děti hrají.

Mimochodem, asi nejvtipnější bylo převlékání na ulici. Tenkrát bylo pod nulou, navíc foukal studneý vítr. Co jsem musela obdivovat byla režisérova energie. Ale taky Mathyho, který nám po celou dobu dělal soukromé taxi a úložnu našich odložených věcí. Taky zajišťoval občerstvení. Vzhledem k tomu, jak málo nás bylo, muselo se hodně často improvizovat. Ale v závěru to snad ani nevadilo. Sakryš, to se to video točilo v prosinci? Pěkně dlouhá doba....nicméně jeho premiéra byla teprve na Pragoffestu.

Doteď taky nemohu zapomenout na Mathyho a jeho praní se se sestřiháváním jednotlivých scén. To, jak v závěru krátký film vypadá je neuvěřitelné. Klobouk dolů přede všemi a ještě jednou moc děkuji.

A kde se na video můžete podívat? Přidávám odkaz na youtube: Assasin´s Creed: Syndicate - Rise up! a odkaz na kanál Epic tv.

Jinak se na akci podíleli cosplayeři jako: Silvara, Verča Matějková, Bossi a Robert z Assassin´s Creed Cosplay - Czech Brotherhood 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama