Pozvánka do divadla na Lovce od Františka Kotlety

22. ledna 2016 v 12:11 | Polgara |  Zaujalo mě
Vzhledem k tomu, co se děje, tak si říkám, že snad nebude vadit, když ten článek dám i k sobě na blog. Podílím se na organizaci divadelního představení Lovců. Takže jestli máte rádi fantastiku a znáte Františka Kotletu, tak vzhůru do čtení.Před Vánoci zažila Praha nečekanou a neuvěřitelnou událost: Premiéru divadelní hry podle knihy Františka Kotlety Lovci.

Superhrdinové a superpadouši z akčního románu se pod režijní taktovkou Evy Mlejnkové proháněli po kruhovém jevišti pražského divadla Panoptikon (www.panoptikon.cz) a přitom bojovali, kuli své plány a hláškovali. A díky svérázně pojatému scénaři možná víc než v samotné knize.

Divadelní představení Lovců totiž není jenom dramatizací superhrdinského románu, ale částečně i poctou samotnému žánru béčkového braku a místy dost pichlavou sondou do duše autora béčkových brakových knih.

Díky úspěchu premiéry se budou v průběhu února a března konat další představení Lovců a to 3. února, 2. a 16. března. Začátky jsou vždy ve stejný čas a to v 19:30. Cena lístku je 150 Kč, pokud si ho zakoupíte předem a 200 Kč, pakliže si jej budete kupovat na místě. Ale rozhodujte se rychle. Každé představení má pouze 77 míst.


A jak lze lístky zaplatit, jak bude probíhat vpouštění na představení? Pro více informací se prosím obraťte na email michaela.volakova@epocha.cz anebo na telefonním čísle +420 702 160 877.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fanda Vlcek Fanda Vlcek | 4. února 2016 v 11:55 | Reagovat

Parada!
Hrajes v tom taky?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama