Knižní přírůstky 4/2015

2. května 2015 v 19:55 | Polgara |  Měsíční chvástačka
Duben za námi, knižní přírůstky a jejich sčítání před námiJako první tu máme převážně epošáckou várku. Nejaktuálnější je Pekelná šleha, osmý díl Kladiva na čaroděje a prozatím nejlepší. Ani Historické drama volyňských Čechů nezůstává pozadu. Nedávno proběhl křest v Lidicích za přítomnosti Karla Richtera a hlavního hosta Josefa Somra. O Františku Kotletovi netřeba mluvit, to je klasika sama o sobě. Taky jsem se konečně dočkala třetího pokračování od Stacie Kane. Navíc se mi během týdne podařilo přečíst první díl trilogie od Steackpola tedy Tajný atlas.
Prozatím mám zrecenzováno:


Přiznám, že z této várky mám přečteného pouze Kriminalistu, Volyňáky a komiksy. Plus ještě Syna Jidášova, který na to, jak byl jinde kritizován, mile překvapil.
Zrecenzováno:

Vím, že tu chudák Holík působí jako pěst na oko, ale přišlo mi zvláštní dělat mu samostatnou fotografii jenom protože se nehodí do žánru. Tady jsem se hodně těšila na Vílí kruhy, které zrovna čtu, pak taky Vlčic. tady jde o nové vydání kousku, který již jednou vyšel. Co mě překvapilo, o kolik je tahle verze tlusší než ta původní. Taky konečně závěr Bohů Olympu, který spíše zklamal a třetí díl Honu, jenž naopak potěšil.
Zrecenzováno:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama