Fragmentovské lahůdky – 2. část

18. srpna 2014 v 19:58 | Polgara |  Zaujalo mě
...


Portia Da Costa - Hříšné tajnosti 1 - Svedená

Nakladatelství: Fragment
Rok vydání: 2014
Počet stran: 296
Anotace:
Další verze stále oblíbené pohádky ve stylu Pretty Woman.
Smyslnější * odvážnější * erotičtější.
Lizzy Aitchisonová se v baru seznámí s pohledným starším mužem Johnem Smithem, který ji omylem považuje za prostitutku čekající na klienta. Než si Lizzie stačí jeho omyl uvědomit, začne ji neodolatelně přitahovat. Rozhodne se, že pokud je tohle jediný způsob, jak tohoto úchvatného muže získat, nemá na vybranou. Během jednoho drinku se promění v luxusní prostitutku Bettie.
Pohádka plná strhujícího sexu začíná...
Lizzie se nechává hýčkat luxusem. Naplno si užívá dosud nepoznané vášně a touhy. Co se stane, až John zjistí, že mu lže? Co se stane, až Lizzie začne tušit, že John Smith není tím, kým se zdá být?
Nechte se svést Hříšnými tajnostmi...

Je zajímavé, jak se k některým knížkám dostanete. Přiznám se, že k téhle jsem se dostala díky vlně popularity, kterou rozpoutalo 50 odstínů šedi. Tedy erotickým románům. Tento kousek potěšil tím, jak je psaný. Sice se znovu setkáváme s problémem, že příběh je pouhým doplňkem, ale již název jasně napovídá, jakým směrem se bude knížka ubírat. Kdo se zamiloval do příběhu Pretty woman, tohle dílko si oblíbí. Ono svoje kouzlo to má a čtenář přestože někdy kroutí očima, tak fascinvoaně hltá stránku za stránku. Autorce se musí nechat jedno. Umí určité scény popsat zajímavým a chytlavým způsobem. Dost mě překvapila její otevřenost, nebojí se zajít i do tabuizovaných témat, kam spadá i sexuální vztah mezi jedinci stejného pohlaví. Líbí se jí provokovat a v téhle knížce se jí to daří. Pokud hledáte něco nevšedního a držádivého, tak Hříšné tajnosti jsou tou pravou volbou.


Andrea Kane - Temné lži

Rok vydání: 2014
Počet stran: 288
Anotace:
Forensic Instincts - tým vyšetřovatelů, který řeší případy intuitivně, nestandardně a neúnavně!
Amandin syn přišel na svět se vzácnou poruchou imunity. Jeho jedinou nadějí na život je transplantace kostní dřeně. Nejvhodnějším dárcem je jeho otec. Ten však byl brutálně zavražděn. Jediná fotografie ale obrátí všechno naruby. Je možné, že Paul žije a že vše byla lež? Naděje tu je, jeho tělo se totiž nikdy nenašlo…
Tým FI jde opět do akce a musí dokázat nemožné! Jejich protivníkům velice záleží na tom, aby se šokující pravda už nikdy nedostala na povrch. Stopy totiž vedou do nejvyšších kruhů...

Další knížka, která vám zpříjemní dlouhý večer. Andreu Kane znáte již díky jejím předchozím románům, které u nás vyšly. Prozatím mám s touto autorkou zkušenosti díky knížkám Zvrácené myšlenk, Odložený případ a nyní Temné lži. Hlavním a nejsilnějším tématem knížky je dítě, jež potřebuje transplantaci kostní dřeně. Nejvhodnějším dárcem je otec nemocného dítěte. Problémem však je, že je považovaný za mrtvého. A tak se vyšetřování ujímá Forensic Instincts. Až do posledního okamžiku jste napnutí, jak celé vyšetřování dopadne. Andrea ví, co dělá a umí vás napnout tak, že sotva dýcháte a přejete si, abyste to stejně jako účastníci měli již za sebou. A doufáte v dobrý konec, jenž překvapí nejenom vás, ale i samotné hrdiny.

Za poskytnutí recenzních výtisků děkuji nakladatelství Fragment
Knížky koupíte na: Hříšné tajnosti: Svedená a Andrea Kane: Temné lži
Zdroj obrázků - 1 a 2
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Em Zet Em Zet | Web | 18. srpna 2014 v 20:12 | Reagovat

Ta druhá mě zaujala. :-)

2 Terka Terka | E-mail | Web | 18. srpna 2014 v 22:06 | Reagovat

Temné lži bych si ráda přečetla, Andrea Kane pěkně píše i téma je zajímavé. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama