Měsíční chvástačka - 4/2014

3. května 2014 v 17:08 | Polgara |  Měsíční chvástačka
Azas je tu. Vytahovací článek, co měsíc přinesl novéo. Neb takové menší narcistické já Smějící seNevinný


Hodně mě potěšila úlovek v levných knihách, kde jsem našla druhý a třetí díl od Anne Bishoopové. Vzhledem k tomu, že stály jen 29Kč, tak jsem je tam prostě nechat nemohla. Usmívající se Kleopatra od Haggarda je od nakladatelství Omega s nímž jsem nově navázala spolupráci. Knížka je přečtená. Nevím proč, ale stylem psaní a vyprávění mi dost připomínala Egypťana Sinuhetaod Mika Waltariho. Klasicky marvelovský komiks.
Aliance je do Vlčí boudy s níž spolupracuji a díky které jsem se dostala na novinářskou předremiéru Divergence.

Nárazovka od nakladatelství Jota za níž moc děkuju. Krásná a čtivá knížka opepřená trochou toho mysteriózna. Mám na mysli dílko Ve stínu černých ptáků. Navíc velmi pomáhají i ilustrace uvnitř knížky a ta obálka. Mňamóní. Pak ještě chuťovky od Fragmentu, tentokrát vede Andrew Fukuda s jeho prvním dílem Hon. Plus mám ještě přečtenou Temnou akademii a na další se zatím chystám.


Klasická literatura opět v levných knihách. Sice již čteno, ale to jsou takové tyknížky, ke kterým se člověk rád vrací. Pak Marvel po druhé a další díly Řiše temnot. Nevím proč jsem měla za to, že je již série ukončená. Ale Smithová si zřejmě řekla, že čím víc, tím líp.
Usmívající se
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama