Doreen Virtue – Andělské vedení

28. dubna 2014 v 18:02 | Polgara |  Esoterika
...

Nakladatelství: Synergie
Rok vydání: 2014
Počet stran: 312
Anotace:
V průběhu života se vám často a opakovaně dostává andělského vedení, mnohokrát si však případy, kdy vás andělé vedou, vůbec neuvědomujete. Můžete mít podezření, že v jistých neobvyklých událostech vašeho života "mají prsty" nebesa. Hlasy andělů jsou stále s vámi a nikdy vás neopustí, stejně jako vás nikdy neopustí jiskra božského světla, jež se ve vás zažehla. Andělé k vám prostě trvale promlouvají. Vedou vás, hýčkají a povzbuzují už od okamžiku vašeho stvoření. Za celý svůj život jste nebyli ani na okamžik odděleni od jejich moudré lásky, neboť jsou neustále s vámi a vedou vás.

Vzhledem k tomu, že s touto autorkou mám zkušenosti již s knížkami Andělská medicína a Andělé, tak jsem si říkala, proč nevyzkoušet i další její dílko. Nutno podotknout, že Virtue má krásné knížky, které však musíte brát dvěma způsoby.buď jako možnost toho, co může být, pakliže věříte anebo jen vyzkoušet, zamyslet se a přemýšlet. Sama nevím, jak bych svoje pocity po dočtení popsala. Virtue ve vás svým psaním dokáže vyvolat zvláštní rozpoložení. Nutí vás přemýšlet nad věcmi u nichž jste si nebyli jisti, zda je to možné. Jenže vzadu v hlavě vám pořád straší slovíčko ale. To je to vážně tak jednoduché?

U Doreen je ta výhoda, že čerpá z toho, co sama zažila. Nejedná se jenom o psychologii, duchovní téma anebo andělské vedení, které má zvládnuté na výbornou. Dokáže vás nevtírám způsobem nahlodat. Ne uvěřit, ale připustit, že by to tak teoreticky mohlo jít.

Není to jenom o tom, abyste každý den pronášeli větu tipu: "ó andílku (uznávám, hodně improvizační, ale nic příhodnějšího mě momentálně nenapadá) potřebuji, ale o tom vcítit se do sebe sama. Taky o tom, abyste se na svět dívali trochu jinak. Je to zvláštní a příjemná knížka, kterou je těžké hodnotit, ale především nějak adekvátně odsoudit. Nemohu nikomu říct je taková a maková, což se mi stává málokdy. Prostě přečtěte si ji a sami uvidíte.
Za poskytnutí recenzního výtisku děkuji Knihcentrum
Knížku můžete koupit na Andělské vedení
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama