Stacey Kade- Mezi nebem a zemí 3 – Čekání na zázrak

23. března 2014 v 18:53 | Polgara |  Paranormální romance
...

Nakladatelství: Fragment
Rok vydání: 2014
Počet stran: 240
Recenze na 1 a 2 díl
Anotace:
Alona Dareová přebývá už přes měsíc v těle Lily "Ally" Turnerové. Lilyino tělo není tak atraktivní, jako to její, a navíc se jí nedaří hrát sestru a dceru lidí, které skoro nezná. Trápí ji i to, že Will - na kterém jí záleží víc, než by chtěla - si přeje, aby se vrátila skutečná Lily. Stane se zázrak, Alona bude opět volná a Lily zůstane naživu? S pomocí duchařského média Malachiáše Velkolepého možná mají šanci na úspěch, ale odhalování pravdy se nelíbí tajemnému duchovi, který se před ničím nezastaví. I kdyby měl Alonu zničit...

Již třetí díl v němž se potkáváme s duchem Alonou a jejím živým přítelem Willem. Je zajímavé, že spisovatelka svoje vyprávění píše tak, aby jste trilogii mohli číst od jakéhokoliv dílu. Nicméně je lepší číst příběh od začátku, jelikož některé události by možná mohly chybět. Jedná se o příjemné, čtivé dílko, které pobaví a potěší na duši. Nečekejte nic složitého, ale ani nic primitivního. Stachy Kade se vydala poutí po zlatém středu.

Jak Alona, ta Will si prošli psychickým vývojem. Každý nám postupně odhaluje svoje pocity, jelikož Mezi nebem a zemí je psané ze dvou pohledů - Willa a Alony. Nejednou se zasmějete nad tím, jak každý podává některé situace naprosto jinak. Díky tomu totiž čte stejný, ale přesto jiný příběh.

K samotnému příběhu. Autorka si pohrává s myšlenkou, jaké by to bylo, kdyby duch obsadil něčí tělo a musel by se přizpůsobit životu dané osoby bez předchozích informací a jen na základě domněnek. Alona se chovápořád panovačně a to i potom, čím si prošla.

Aby toho nebylo málo, tak se k tomu všemu přidá ještě prevít Malachiáše a Erin. Právě oni dva našim hrdinům situaci hodně zkomplikují. Taky mě hodně fascinovalo Willovo chování vůči. Ta jeho touha potom, aby se Lilly vrátila zpátky. Místy se choval jako pitomec, ale pak, když dojde k jistému zvratu, tak jenom užasle zíráte a říkáte si: "Páni, to je hustý." Líbí se mi, jak čtenáře Stacey celou dobu přesvědčovala o tom, že je všechno jak má být, a pak bum a nastane nečekaná událost, která kompletně všechno změní.

Pakliže hledáte něco čtivého, oddychového na jeden večer. Něco, kde je hodně prostoru věnováno i romantice, tak právě Mezi nebem a zemí je tu pro vás.

Za poskytnutí recenzního výtisku děkuji nakladatelství Fragment.
Knížku můžete koupit na Čekání na zázrak

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama