Recenze na Sběratelský ráj - Krakatit

21. ledna 2014 v 15:40 | Polgara |  Zaujalo mě
...


Nevím, jaké máte zkušenosti s objednáváním přes internet, ale sama se s tím pokaždé peru. Hodně často se mi stává, že jsou na internetových stránkách uvedené věci, které již ani nemají v oběhu anebo napíší nemáme, dál se o vás nezajímáme. Ale přesto se v dnešní době najdou světlé vyjímky. Již po druhé jsem jednala se stejnou slečnou, která mi velmi ochotně pomohla.

Nejdřív jsem jako dárek objednávala sběratelskou figurku krále Leonidasse, potom po čase jsem se ozvala s tím, jestli by bylo možné ze zahraničí objednat figurku královny ze 300: Bitva u Thermopyl. Poslala jsem jim i tu, kterou jsem našla. Tak nějak jsem předpokládala, že to nevyjde. Ale pani či slečna s níž jsem komunikovala přes email velmi ochotně napsala, že firguku objedná a rovnou dodala i závěrečnou cenu, která je velmi příjemná.

Informuje mě i o tom, jak je to s doručneím, za jak dlouho figurka dorazí a tak. A řeknu Vám je to velmi příjemná změna po těch zkušenostech, co mám.

Je to sice stručný článek, ale chci tím pouze říct, že pokud ulítáváte stejně jako já s přítelem na sběratelských věcech, tak právě Sběratelský ráj je nejlepším řešením. Milá a vstřícná komunikace je jenom tím jedním z mnoha zpestření, které na Vás na těchto internetových stránkách čekají. Navíc mají i kamenný obchod v knihkupectví Krakatit, které se zaměřuje především na fantasy a sci-fi.

Ještě jednou děkuji dotyčné za pomoc. Vážím si toho a věřím, že v budoucnu ještě Sběratelský ráj navštívím.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 myanmar myanmar | Web | 21. ledna 2014 v 17:21 | Reagovat

Tu adresu si zapisuju, určitě se mi jednou bude hodit! :)Brácha totiž sbírá všelicos a tady by se mohly dát sehnat skvělé dárky! :)

2 Franch Franch | 19. července 2014 v 20:32 | Reagovat

Pro mne docela přínosná recenze, v posledních měsících jsem četla zrovna recenze co na obchod házeli špínu, a bála jsme se objednat- uvidím jak to dopadne!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama