Měsíční chvástačka - 11 a 12/2013

29. prosince 2013 v 13:33 | Polgara |  Měsíční chvástačka
...


Trochu opožděně přidávám měsíční chvástačku za listopad a prosinec. Bez mučení se přiznávám, že být nakladatelem, tak se zabiju sama. Čtení mi problém nedělá, mám zvládnuté všechno od nakladatelství Sanch, Práh, Straky na vrbě, Metafora, Fragment....ani psaní mi nejde, tak jako dříve, nevím, co to je a štve mě to. Ale pomalu a jistě doháním. O eboocích od nakladatelství Host ani nemuví...jaj, koukám, že se za tohle budu muset jít dobrobolně zastřelit. Nevinný

Ne, že by mi to nešlo jen prostě mě odsávají ti doktoři a pár dalších, ale, že by se to tak podepisovalo na psaní? Přitom nápady jsou, dokonce píšu i povídku pro Metaforu, i svůj Původ, má už přes 800 stránek, ale prostě blok no a nesnáším se za to a štve mě to čím dál víc. Zamračený

Konec fňukání a popojedeme. Knížek se letos nahromadilo dost a jsou krásné, jen knihovnička, jak jste mohli vidět už přetéká. Dokonce i komiksy se mi rozrůstají. Najdete tu kousky od výše zmíněných nakladatelství, kterým moc děkuji za trpělivost a za krásné knížky, které vydávají. Bez nich by to prostě nešlo. Usmívající se

Opět se bude jednat o trochu víc obrázkový článek, za což se omlouvám. Vím, že ty moc neřeknou, ale...no znáte to. Nevinný

Jako první jsou zd efotografie z listopadové chvástačky. Přidávám i odkazy na již zrecenzované knížky. Sir Gawain a Zelený rytíř, Star Wars, X-Wing - Bactová válka

Jako druhý přichází na řadu nakladatelství Fragment a Práh. Hodně zajímavý je životopis Stephena Hawkinga, který prostě nemohl zůstat nepovšimnut, možná za to mohla i Teorie, kde jej skloňují tak často, že to člověka donutí zjistit si o tomto pánovi něco víc a tahle knžíka na mě přímo křičela, ať si ji vezmu.
Pak knížka Violet Eden: Objetí, kde odkoupil televizní práva Steven Spielberg. Potom knížka Poklad na ostrově, která velmi mile překvapila svoji čtivostí a krásnou obrazovou publikací.


Zde mám přečtené všechny čtyři knížky, ale zrecenzované pouze Dvojí tvář, trilogii Hladové hry mám přečtenou již dávno, ale zrecenzovaný pouze film, což už je spíš tragédie...fakt s tím musím něco udělat. Zároveň mě hodně překvapil Ohnivý anděl, který byl báječný. Další skvělý thriller tentokrát v podání nakladatelství Metafora.

Vím, že je to úchylné, ale tenhle balíček od Knihcentra mě pobavil a musel být zvěčněný, nakonec skončil jako hračka pro kočičku, která si krabici ihned zabavila.


Anthony Horowitz je již zrecenzovaný, ale na Fantasye se má teprve objevit. Závěr to byl ucházející, ale člověk čekal trochu víc apo dočtení mi přišlo, že spisovatel začal toužit na zcela jiném příběhu a tady se pokusil o jakýsi převrat. Navíc byl vidět i odstup s ajkým to psal a u konec si čtenář tak trochu říká, co si autor šlehnul. Ale Horowitz patří pořád k tomu lepšímu.
Momentálně jsem v polovině Inferna. Je to výborné čtivo a konečně zas chytil svoji starou slinu a vrátil se k tomu, co od něj známe. Jedná se o recenzní výtisk od Arary.

Nakonec ještě knížky, co jsem dostala k Vánocům. Kedrigerna jsem zvládla za jednu hodinu a něco, Zinkovu jedničku z doby dřívější a teď mám konečně díky příteli dvojku a trojku. Není to špatné, takové oddechové čtení na dlouhé zimní večery. Četla jsem i horší.
A ty komiksy. Thor není špatný, jenn jsem čekala víc, ale ty hlody jsou tam nezapomenutlný, ty kresby, ta vůně nového papíru....Punisher a Tajné války trochu zbytečně zdlouhavé, klasická záchrana je Spider-Man.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Martin Martin | E-mail | Web | 29. prosince 2013 v 14:19 | Reagovat

Zběsilá bezmoc se mi líbila, u série X-Wing bych si měl napsat o další díl - zatím mám zrecenzované první dva. Zloději planet budou spíš pro mladší čtenáře, ale přemýšlím, že si o ně taky napíšu. :-)

2 myanmar myanmar | Web | 29. prosince 2013 v 15:40 | Reagovat

Ta krabice má vtip! :D A ta hromada je vážně úctyhodná, páni! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama