Svět knihy - co pro Vás přichystalo nakladatelství Host

9. května 2013 v 18:09 | Polgara |  Zaujalo mě
Vzhledem k tomu, že se blíží Svět knihy 2013, jenž bude probíhat od 16. května do 20. května. Jedná se o 19. mezinárodní knižní veleterh. I proto jsem se rozhodla vytvořit několik článků, kde se budu postupně věnovat všem nakladatelstvím s nimiž spolupracuji. Jako první jsem si vzala na paškál nakladatelství Host.Kdo by toto nakladatelství neznal? Jeho nejnovějším úspěchem je ocenění, které získalo díky knížce Žítkovské bohyně a jedná se o cenu Magnesia litera.
Autorkou je spisovatelka českého původu, jež se bude na této akci vyskytovat v den s datem 17. května od 14 do 15 hodin. Jedná se o Kosmas cena čtenářů a autorku můžete najít přímo ve stánku nakladatelství Host (L208), bude zde probíhat autogramiáda.

Zaujala mě autogramiáda, kde bude přítomen Michal Sýkora, jenž vydal knihu Modré stíny. Opět se bude jednat o stánek nakladatelství s číslem L208, nicméně autogramiáda bude v trochu pozdějším čase a to od 18:00 do 19:00 hodin.

V Sobotu 18. května se nakladatelství zaměřilo na poezii jako takovou, tudíž si tento den užijí ti, jimž vyhovuje tato tématika. Zajímavé je téma Česká poezie 90. let do součanosti, kde se beseda zaměří na vyvoj, nejvýznamější díla a mnoho dalšího. Tato akce proběhme od 11:30 do 13:50 hodin v sále poezie na balkoně (pravé křídlo).

Ani autogramiáda Pavola Rankova, jenž stvořil knihu Matky není k zahození. Ta proběhne v sobotu, taktéž na stánku L208. Zároveň s tím souvisí čtení z této knihy, které bude od 13:00 do 13:50 ve středním sále.

Potom ani autogramiráda spisovatele Jiřího Hájíčka, jenž získal cenu Magnesia Litera za Nejlepší knihu roku. Bylo jí oceněno jeho dílo s názvem Rybí krev..

Akcí je spousty a pakliže Vás článek trochu zaujal a navnadil, taks e víc můžete dozvědět v Kalendáři akcí anebo přímo na stránkách Světu knihy 2013 či stránkách nakladatelství Host.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama