A. J. Molloy – Jmenuji se X

20. května 2013 v 17:14 | Polgara |  Knižní všehochuť
Vzhledem k tomu, že v recenzi se vyskytují sprostá slova a ani úryvek není pro nezletilé, tak musím uvést věkové omezení a to 18 plus


Od této knížky jsem čekala trochu víc než jen od sklepa po půdu tam a zase zpátky. Proto mě docela překvapilo (i když po přečtení 14 podob touhy by nemělo), že si autorka nebere servítky a po dočtení se jí ani nedivím, že si dala pseudonym.

K tomuhle skvostu by se přiznal málokdo. Nicméně jsem se docela nasmála u komentářů od Nel-ly, které jsem napsala, že hrdinka na mě působí jako "Pí*a myslící pí*ou." Říkám, ne že to hned dáš na blog. Samozřejmě mě musela hned citovat ve své recenzi…8D). A právě díky jejímu povzbuzování jsem se velmi rychle vrhla do čtení.

Nicméně příběh si zahrává s mystérii, kde se sexem nešetří a právě naše psychicky labilní hrdinka, která jako bonus navíc, neví, co vlastně chce, přijíždí do Itálie s úmyslem napsat zde svoji absolventskou práci. Zároveň si přeje, aby v tomto krásném místě našla lásku. Její tužby budou splněny dřív, než sama čekala. Potká zde lorda Marcuse Roscarricka, tajemného a záhadami opředeného muže, který ji do života přinese víc vzrušení, než sama očekávala.

Toť o příběhu, problémem této knížky a všem jí podobných je, že jádro mají dobré. Jakmile však dojde na celý koncept vyprávění, tak se zaměří na něco, co je nepodstatné. A to, co by knížku mohlo vynést na povrch, tak zapadne do pozadí. Někdy je to škoda, poněvadž nápad s mystérii nebyl špatný, chápu, že to tak zřejmě chodilo, ale místy mi text přišel jednoduše jetý. Autorka si v mnoha místech protiřečila, byť tak bylo konáno z úst hlavní hrdinky a i erotika nepřinesla nic nového. Navíc to bylo psáno tak divně, že si člověk říkal, že najít si porno na internetu, nebude v tom žádný rozdíl. Příběh byl pouhou zástěrkou k tomu, aby Jmenuji se X mohla říkat knížka.

Taky mě fascinovalo, jak pořád zmiňovala, jak moc málo měla partenrů, že je v podstatě ještě panna a bla bla bla. V téhle momentech bych ji dala pořádnou ránu, což jsme s Nel

Nemohu ji případným čtenářům s čistým svědomím doporučit. Buď ji číst pod vlivem alkoholu anebo vypnout veškeré mozkové buňky. Z tohohle skvostu se budu léčit ještě hodně dlouho.

Děkuji nakladatelství Fragment za poskytnutí recenzního výtisku.
Knížku můžete koupit na Jmenuji se X
Úryvek:
"Ne, počkej, chci si tě vzít zezadu -"
Zručně mě zvedne jako tanečník nahou balerínu pánovitýma rukama a obrátí mě na břicho. To všechno zvládne jediným zkušeným pohybem.
Nevím, jak to dělá - jak to udělal? - ale teď ležím na posteli s obličejem vtisknutým do polštáře a cítím, jak mi lačně roztahuje stehna, nesmlouvavě si mě připravuje pro svou touhu, a pak do mě opět vrazí, ještě tvrději, zkušeně rytmicky přiráží a přitom mi celou vahou leží na zádech, hrudníkem se mi tiskne k páteři a je to nádherné.
Vychutnávám tíhu jeho tuhého těla na svém, líbí se mi, jak příráží, jak vniká znovu a znovu a ještě a pořád. Och, bože. Och, můj bože. Se steny pootočím hlavu na polštáři a vzhlédnu k němu. Je vážný a důstojný, usmívá se, ale čiší z toho hněv.
"Ty moje krásná holčičko!"
"Buď tvrdší, šoustej mě ještě víc, víc!"
Šoustá mě víc, drsněji. Zhluboka oddechuje a bere si mě úplně do dna. Vráží do mě hlouběji a pomaleji, já k němu opět vzhlédnu, a zatímco se mě zmocňuje, rukou mi vklouzne pod břicho a níž a já si uvědomím, že hledá klitoris.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nel-ly nel-ly | Web | 20. května 2013 v 17:24 | Reagovat

já se taky léčim :-D ale užila jsem si to... takhle jsem se fakt nebavila dlouho, 14 podob touhy na mě teprve čeká

2 bigbiz bigbiz | Web | 20. května 2013 v 17:31 | Reagovat

Tak ta knížka musí být opravdu skvost. Bohužel tohle je slabé i na erotickou povídku. Zkrátka tady bych použil repliku z Atlasu mraků. Autorka by se měla omluvit všem stromům, které musely padnout kvůli tomu, aby ukojila své nenaplněné sexuální představy a touhy.

3 nel-ly nel-ly | Web | 20. května 2013 v 22:25 | Reagovat

[2]: :D :D :D :D pod to se podepíšu
asi bych se měla na Atlas mraků konečně vrhnout

4 bigbiz bigbiz | Web | 21. května 2013 v 11:50 | Reagovat

Ale lepší je si prvně přečíst knížku. Film ti moc neřekne.

5 Andyss Andyss | Web | 30. května 2013 v 17:55 | Reagovat

Zrovna jí čtu :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama