Měsíční chvástačka - 2/2013

1. března 2013 v 17:15 | Polgara |  Měsíční chvástačka
Vzhledem k tomu, že se tento měsíc nových knížek urodilo víc než dost, tak by tenhle článek mohl něco říct a nebude jen o nastrkaných obrázcích. Tímto bych chtěla poděkovat nakladatelství Fragment, Knihcentrum, Metafora, Brokilon (ebooky) a Host (ebooky) za trpělivost a zaslané knížky.Jedna z prvních knížek byla Deklarace smrti, která je již zrcenzovaná. Další várka byla opět od Fragmentu a to v podobě matemtiky ke státní maturitě a dvou dětských knížek. Potom je na řadě Knihcentrum, které mi poslalo čtyři recenzní výtisky. Zde mi zbývá na přečtení pouze jeden a to Peter Klein a jeho nejnovější knížka Smrtící posedlost. Jedná se již o druhý díl a často je přirovnáván k Dicku Francisovi. Jsem prozatím ve čtvrtině.
V další várce jsou výše zmiňované knížky od nakaldatelství Metafora, jsou to krásné a zajímavé kousky na něž se teprve chystám. Potom opět knížky od Fragmentu, dva díly R-Týmu, opět již zrecenzováno a navrh nejnovější Mayské proroctví, které nebožátko taky teprve stojí ve frontě.

Tři nejnovější kousky jsou opět od Fragmentu a to Syn pekel, Písničky se zvířátky od Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře. Právě na tuto písničkovou knížku včera v Neoluxoru na Václavském náměstí proběhl křest. Oba dva pánové byli přítomni a byl to víc než zajímavý zážitek. Recenzi na křest a knížku samotnou přidám buď dnes anebo zítra.

Potom ještě Neptunův syn, knížka, kterou jsem odkoupila od Temnářky. Její přečtení sice nespěchá, ale vzhledem k tomu, že mám ráda sérii Percyho Jacksona, tak se na tohle dílko těším. Je to již druhé pokračování.

Od Brokilonu jsem si prozatím nechala poslat ebook v podobě knížky od Aleksandry Januszové - Dům u vycházejícího slunce a Tanya Sue Huffová - Kouř 1 - Kouř a stíny. Mám prozatím zrecenzovaný Dům u vycházejícího slunce. Od Hostu mi přišla knížka od Carol Birchové - Jamrachův zvěřinec. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nel-ly nel-ly | Web | 1. března 2013 v 17:26 | Reagovat

Syn pekel má super obálku... Deklaraci musim dočíst, ale mám ji doma  někde na deástý stránce
heh :-D jsem zvědavá, co budeš zírat na Kouř a zřejmě nebudu jediná, kdo nemá ani tušení, co se odehrávalo v serii, ke který je tohle spin-off :-P

2 Nikol Nikol | Web | 10. června 2013 v 20:10 | Reagovat

Deklaraci jsem četla.Úžasná kniha. Syna Pekel bych si ráda pořídila. :-P Jinak krásné kousky. :-)  :-)  :-)  :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama