Rozhovor 1 - Abyss

22. listopadu 2012 v 17:45 | Polgara |  Rozhovory
Odkaz na Abyss. Obrázek této recenzentky, který je v článku má na svědomí Awia. Má profil na deviantart.com, ale bohužel si nevzpomenu na přesný název, proto snad bude zatím stačit odkaz na její blog.

.
portrét AbyssOtázka první: Na internetu vystupuješ pod přezdívkou Abyss. Jak si k ní vlastně přišla?
Abyss je z angličtiny, možný je překlad hlubiny nebo propasti, slovo samo o sobě mě kdysi dávno strašně zaujalo a vzala jsem si ho za své :)

Otázka druhá: Tvůj blog je především zaměřený na to, co máš ráda a zkratkovité informace o tvém životě. S jakým úmyslem sis zakládala blog?
Chtěla jsem se s ostatními především podělit o to co čtu a na co se dívám - tak nějak všeobecně se vyžvatlat :) Ze začátku jsem si vůbec neplánovala, že se moje rubriky nějak zvlášť rozrostou, ale se svým blogem jsem spokojená a mám ho ráda, mohou za to hlavně lidé, kteří ke mně chodí, člověka prostě potěší, když si někdo přečte to, co on sám vytvořil :)

Otázka třetí: Každý autor si před psaním vytvoří takovou atmosféru, aby mu šlo psaní od ruky a taky si u toho odpočinul. Jaké úchylky máš ty?
Můj trik (pokud to trikem mohu ale vůbec nazvat :D) je velmi jednoduchý, buď si zapnu pěkný film, nebo hudbu kterou mám ráda :) Když není o čem psát tak prostě nepíšu, určitě nikoho nebaví články o ničem.

Otázka čtvrtá: Ví o tvém blogu tvoje rodina? Většinou se setkávám s autory blogů, kteří svůj deníšek před svými příbuznými úzkostlivě tají. Jsi na tom stejně, anebo patříš mezi ty výjimky, které svoje články s bližními svými probírají?
Mamka o mém blogu ví, ale nijak se mi do něj nevměšuje, rozhodně by mi nevadilo kdyby tam něco četla, žádná velká tajemství tam nemám, ale ona na tohle prostě není a sama je ráda když se dostane na stránky které ji zajímají :D

Otázka pátá: Když už jsme u rodiny...máš sourozence, anebo si jedináček? Pokud tomu tak je, rozumíte si či se váš domov občas podobá bitevnímu poli?
Mám o tři roky mladšího bráchu, no a nacházíme se teď v období kdy jsme oba rádi když jsme od sebe co nejdál :D Rvačky se snažím vždy nějak obejít, protože si začínám uvědomovat, že má už větší sílu než já, časy kdy stačilo jen něco říct a on to udělal a uklidnil se jsou bohužel pryč :)

Otázka šestá: Z tvých článků se můžeme dočíst, že bydlíš na intru. Jakou školu studuješ a proč sis tento obor vybrala?
Studuju na Střední odborné soukromé škole ochrany osob a majetku M.S. s.r.o (no opravdu strašný název - dříve jsem s ním měla docela problém :D) na oboru právní administrativa, než jsem se dostala na tuhle školu chodila jsem na gymnázium, nebylo to ale ono - nebavilo mě to, chybělo mi nějaké zaměření, něco za čím bych šla. Už na gymnáziu jsem toužila dostal se po maturitě na práva nebo psychologii - no a obor na kterém nyní jsem mi nabízí obojí (i když rozšířenou psychologii budeme mít až od příštího roku), zatím mě nejvíc baví asi ekonomie :)

Otázka sedmá: Vlastníš nějaké zvířátko, jež ti zpestřuje dny, které trávíš doma? Pokud tomu tak není, chtěla by si nějaké?
Mám doma psa - Kryšpína, plemene Bearded collie, je to neuvěřitelný zlobidlo a poděs, člověk se s ním vážně nikdy nenudí, ale život bez něj si už neumím představit. Když má člověk špatnou náladu není nad to se s ním projít a vyčistit si hlavu, vždycky když přijedu z intru a on mě vítá je zbytek dne hned veselejší.

Otázka osmá: Máš nějaká předsevzetí, která bys chtěla splnit? Týkají se jenom tvého života, anebo také tvého internetového deníčku?

Já na předsevzetí nikdy nebyla, vždycky tak nějak říkám, že co se má stát se stane a kdybych si dala nějaké předsevzetí a pak ho nedodržela, jenom by mě to zklamalo a mohlo třeba od něčeho odradit.

Otázka devátá: Na internetu je mnoho jiných služeb poskytujících možnost vytvořit si blog a začít publikovat články. Proč si skončila na blog.cz?
Asi pro jeho jednoduchost, mám zkušenosti s vytvářením stránek a to zabírá rozhodně mnohem více času, tady kdykoliv člověka napadne jednoduše napíše článek, vloží do něj obrázky a je to, některé věci na blog(u).cz mi sice nesedí, ale to člověk prostě nenajde nikde - aby byl se vším spokojený. Je ale vidět, že autoři této služby se každou chvíli snaží něco zdokonalovat a nabízí nám pokaždé něco nového, rozhodně nechtějí, aby nás to u nich omrzelo

Otázka desátá: Takže, pokud máš cokoliv na srdci...chceš nalákat nové čtenáře, přiblížit jim svůj blog, vzhůru do toho.

Tyhle konečné neurčité otázky jsou vždycky nejtěžší, člověk se předtím vypovídá a nakonec mu nezbudou už slova :D Jsem veselý člověk a pokud mi na blog někdo nepřijde jen za účelem vložení reklamy a vykrádání článků, uvítám tam naprosto každého - především tedy ty se stejnými zájmy - o knihy, filmy, fantasy a dumání o všem a nad vším xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama