Aktuality - od 1. 12. - 6. 12. 2012

6. prosince 2011 v 19:55 | Polgara |  Aktuality
pár aktualit z mých všedních dnůPotěšilo mě: Skutečnost, že si maminkou rozumíme víc než kdy dřív. Nadílka od Ježury, který letos bude víc než štědrý. Mám slíbené první tři díly Hry o trůny v pevné vazbě, prvné díl Zavrženého a Válečníka od Michaela Scotta, takže se těším. Samozřejmě budou ještě nějaké drobnosti, ale tohle jsou jednoduše moje vymodlené dárky.
Také nesmím zapomenout na školní výlet do Norimberka, který se odherál 2. 12. a kam jela i maminka.

Pobavilo mě: Nadšení s jakým se moje třída vrhla na řešení maturitního plesu, který mě letos čeká. Věčně rýpavý profesor angličtiny.

Naštvalo mě: jedna spolužačka, která do školy chodí tak, jak se jí zachce a pořád jí to prochází. Minulé úterý na ni nadávala naše zástupkyně, kterou máme na počítače, že hodně chybí a bude neklasifikovaná. Dnes si ona slečna simulantka (o ní už jsem napsala taky dost článků) přišla za třídní s omluvňákem, kde byste razítko hledali lupou, začala se tam hroutit s tím, že má problémy s kolenem a čéškou, že kulhá, a že se zranila na praxi. Třídní ji poslouchala, kývala hlavou a prohlásila: "Tak já se u Loly přimluvím, aby tě nechala být." Ano štve mě to. Normální student dostane neklasifikaci, neomluvené hodiny a výchovnou komisi a naše slečna ještě zastání. Mám to komentovat? A takhle to probíhá celé čtyři roky.

Těším se: Na pobyt u přítele, protože s ním budu od čtvrtka do úterka, jelikož jeho rodina jede na dovolenou a bylo mi nabídnuto, abych u nich těch pár dní pobyla. Také se těším, až vyjde knížka Pohádky pro Kulíšky, kde mám také jednu svoji pohádku. Což potěší a ego pohladí. :-) Knížka vyjde někdy v prosinci.

Netěším se: Na maturitu, ale všichni ji jednou podstoupit musíme, takže vzhůru do toho a rychle od toho.
Chci: Momentálně konečně dopsat příběh Původ se nepromíjí, který má již přes 230 stránek, potom jsem začala psát ještě další dva, tak snad se podaří.

Čtu: Scott Westerfeld - Oškliví a nové číslo časopisu Živá historie

Vyrábím, píšu, čmárám a fotím - kreslím mandaly, především večer, když nemohu usnout, píšu výše zmíněný Původ se nepromíjí, čmárám - mandal a fotím svoji drahou malou černou půlroční kočičku Nyx.

Co se objeví na blogu: Především staré články a pár nových recenzí na knížky.

Co se objevilo/objeví nového ve fotogalerii: Již se objevily nové fotografie z Norimberka a zaktualizuji fotky Nyx.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rabe Rabe | Web | 10. prosince 2011 v 18:33 | Reagovat

nespravedlnost ve světě pořád vládne :D doufám že se to někdy změní taky mám pár takových spolužáků

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama